Psikolog Seansları ve Ücretleri

     Kişilerin kaliteli bir hayat sürebilmeleri için yalnızca biyolojik olarak değil psikolojik olarak da sağlıklarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Kişiler sağlıklı yaşamak adına genellikle sağlıklı besinleri tüketmek ve spor yapma felsefelerini benimsese de, psikolojik olarak da birtakım çalışmaların yapılması oldukça önemlidir. Psikolojik sorunları olan kişilerin, zaman içerisinde biyolojik olarak problemler yaşaması da kaçınılmaz olmaktadır. Günümüz koşullarının her geçen gün daha da zorlaşması ve kişilerin bu koşullar altında sürekli olarak psikolojik sorunlar yaşamasından dolayı, Psikolojik danışmanlık bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Kişiler, hayatlarının belirli evrelerinde birtakım problemler ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlar karşısında ise kişilerin hem sosyal hem de özel hayatlarında çeşitli problemler meydana gelebilmektedir. Bu kapsamda, kişisel sorunlarına karşı tek başına yeterli olmayan kişilerin profesyonel bir destek alması, onların mental sağlıklarını koruyabilmeleri açısından bir hayli önemlidir. Mersin SADDAK psikolojik danışmanlık birimimizde, siz yetişkin danışanlarımızın karşı karşıya kaldıkları problemleri en doğru ve etkili yöntemler ile aşmaya devam ediyoruz. Yetişkin danışmanlığı kapsamında; cinsel terapi, aile ve evlilik terapisi, kişilik bozukluğu, kaygı bozuklukları, duygu durum bozuklukları, ilişki sorunları, sosyal beceri eksikliği ve bu gibi problemlerin tedavisi konusunda da gerekli hizmetleri vermekteyiz.

Psikolog seans ücretleri, günümüz koşullarında artık astronomik rakamlarda...

Çocukların sağlıklı bir psikolojiye sahip olarak büyümeleri, yetişkin döneme adım attıklarında verdikleri kararları ve kaliteli bir hayat sürmelerini de direkt olarak etkilemektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da günümüzde çok sayıda aile, çocuklarının psikolojik olarak destek görmesi için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Psikolog seans ücretleri, günümüz koşullarında artık astronomik rakamlarda olmamakta ve böylelikle ailelerin bütçelerini de zorlamamaktadır. Mersin SADDAK psikoloji ve terapi merkezimizde, çocuk ve ergen danışmanlığı hizmetini de vermeye devam etmekteyiz. Bu kapsamda sınavlara hazırlık sürecinde olan çocuklara sınav ve performans kaygısı, konsantrasyon sorunları, öğrenme güçlüğü, akademik başarısızlık ve bu gibi eğitim alanındaki farklı konularda destek vermekteyiz.

Gelişim sürecinde olan çocuklar için ise zekâ sorunları, hiperaktivite, öfke kontrol, depresyon, çeşitli bağımlılıklar, kişisel kimliği oluşturma problemleri, sosyalleşememe, uyku ve yeme bozukluğu, özgüven eksikliği ve buna benzer kişisel konularda da uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Bütün bunların yanı sıra takıntılar, tikler, kekemelik ve fobiler gibi konularda da en etkili yöntemler ile birlikte danışanlarımızın tedavilerini hazırlıyoruz.

Dilerseniz Online Danışmanlık Hizmetimizden yararlanabilirsiniz!

Yetişkin danışmanlığı ya da çocuk ve ergen danışmanlığı konularında destek almak isteyen danışanlarımız için 100 TL ile 200 TL arasında değişen seans ücretlerimiz mevcuttur. Mersin’de bulunmayan fakat hizmetlerimizden faydalanmak isteyen danışanlarımız için Online danışmanlık hizmetlerimiz de mevcuttur. 

 

Saddak Psikolojik Danışmanlık / Mersin

 

Paylaş:

Etiketler

psikolog seans ücretleripsikolog fiyatlarıpsikolog seanslarıpsikolog

Hesaplamalar

BKI (BMI) Nedir? Nasıl Hesaplanır?

BKI(BMI) bir diğer ifade ile beden kitle indeksi, kişilerin sahip oldukları boy uzunluğu ile kilolarının orantılı olup olmadığını ifade eder. Bu hesaplamada genellikle cinsiyet çok önemli bir faktör olmaz iken, kişilerin boy uzunluklarını doğru bir şekilde bilmeleri son derece önemlidir.

İdeal Kilo Hesaplama Cetveli

İdeal kilo, yalnızca fit bir vücuda sahip olmak için değil aynı zamanda iç organların fonksiyonlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmesi açısından da oldukça önemlidir. İdeal kilo, kişilerin birtakım verilerini kullanarak ulaşması gereken maksimum kiloyu temsil eder.

İdeal Bel ve Kalça Oranı Hesaplama

Bel ve kalça oranının kadınlarda 0,8, erkeklerde ise 1,0 değerinden yüksek olmaması gerekir. Bu değerlerin üzerinde olması durumunda ise, profesyonel bir destek alarak sağlıklı beden ölçülerine ve kiloya ulaşılması hedeflenmelidir. Ölçümler sonrasında elde edilen değerlerin oranına göre istenilen sonuçlara ulaşılır.

Günlük Kalori Miktarı Hesaplama

Günlük alınması gereken enerji miktarından daha az miktarda enerji alınması, kişilerin gün içerisinde halsiz ve bitkin düşmesine sebep olabilir. Genellikle daha az kalori alınması durumunda daha hızlı kilo verilebilir gibi bir düşünce olsa da, bu durum son derece yanlıştır.

Bazal Metabolizma Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Bazal metabolizma; kişinin 12 saat aç kalması sonucunda, dinlenme anına geçtiği ilk anda vücut fonksiyonlarını devam ettirebilmesi için gereken enerjiyi ifade eder.

Kalori IQ’nuz kaç?

Sizin için hazırladığımız kalori testi ile kalori IQ’nuz kaç hemen öğrenin. Kalori IQ’nuz kaç öğrenmek için hemen testi çözmeye başlayın!

Markalarımız

Saddak TV
Saddak Haber
Saddak Medya
Saddak Medikal
Saddak Organik
Saddak Dergi
Saddak Danışmanlık
Saddak Psikoloji
Saddak Beslenme
Saddak Web
Bankalar ve Ödeme Bankalar ve Ödeme